Thermobile
Tato stránka funguje lépe s podporou javascriptu.

Kdo je Thermobile?

Historie:


Společnost Thermobile INDUSTRIES BV pochází z dánské společnosti Kongskilde založena v roce 1952-53. Zpočátku to bylo jen zabývá vývojem a výrobou obilí pneumatické systémy dopravy. Později se také přidal zemědělské stroje. In1959 pobočka byla otevřena v Bredě nazývá Kongskilde Benelux BV, kde od roku 1965 výroba ohřívačů začal. V polovině 90. let došlo změna názvu a ohřívače byly uváděny na trh pod názvem Konfoma Thermobile. Vzhledem k tomu, srpen 1994 Thermobile Industries Ltd byla součástí the Honing Beheer Group. Skupina se skládá z dvaceti firem, které primárně zabývají klimatickými a ventilace výrobků.

 

Struktura Thermobile

Továrna a kanceláře z Thermobile Industries BV se nachází ve městě Breda. Zde jsou všechny výrobky jsou vyvíjeny a vyráběny s průměrem 75 zaměstnanců. Thermobile ohřívače jsou používány a prodávány po celé Evropě i mimo Evropu. Prodej a servis tým udržuje kontakty po celém světě. Thermobile Industries BV používá tři přímé prodejní kanceláře. Vedle toho sídla v Bredě je pobočka ve Francii a to Thermobile Francie SARL (TFR) a pobočka ve Spojeném království, Thermobile UK Ltd (TUK). Pracujeme také prostřednictvím sítě specializovaných partnerů v jiných zemích, a také dodat dovozci s modely v jejich vlastním designem, barvami a obchodní značkou, ale všechno vyrobené Thermobile v Bredě.

Prodej teplomety se vyskytují hlavně v zimě a asi 70% z prodeje jsou vyrobeny v období od září do února. V klidnější letním období je především legální a prodej odhady týkající se výroby. Kromě toho, v této době se mnoho modulární díly a polotovary úsilí k urychlení sestavu v zimním období.

 

                           

Web design a vývoj podle pokynu, specialista databáze Publishing.
Hide message